O Autorze

O Autorze

PAUL DULSKI

PISARZ

Urodziłem się w małej miejscowości na północy Polski. Mam ponad 30 lat.  Dorastałem w okolicy jezior, lasów i łąk. Od dziecka miałem kontakt ze zwierzętami. W latach młodzieńczych moim hobby była jazda konna, zwłaszcza skoki przez przeszkody, a moją ukochaną klaczą była Kastylia.

Jednak w moim życiu nie wszystko układało się dobrze. Byłem bardzo zakompleksiony i miałem poczucie niskiej wartości. Dodatkowo moja nadwrażliwość na to, co się dzieje w na tym świecie sprawiała, że czasami nie chciało mi się żyć i myślałem, że lepiej byłoby odejść z tego świata.

Jednak wewnątrz mnie było pragnienie życia. Nigdy nie chciałem się poddać! Ale nie chciałem się też paskudnie czuć. Dlatego rozpocząłem poszukiwania na temat psychologii człowieka. Obserwowałem innych i wyciągałem wnioski. Zacząłem się otaczać pozytywnymi osobami. Tak zaczęła się moja droga do równowagi psychicznej. 

Nie będzie w tym nic odkrywczego jeśli powiem, że nasze negatywne uczucia rodzą się w naszej głowie. Bycie nieszczęśliwym jest wynikiem produkowania niewłaściwych myśli. Ale skoro umiemy tworzyć niewłaściwe myśli to umiemy też tworzyć te pozytywne.  

Jak to zrobić? O tym właśnie będzie ten blog. Będziemy uczyć się produkować pozytywne myśli. Dokonamy tego dzięki analizie i porównaniach oraz dzięki ciężkiej walce nad tym, aby pracować nad sobą każdego dnia. 

W tej sekcji O Autorze będę zamieszczał informacje dotyczące mojego życia i odbytych podróżach. Z kolei w części Blog, będziemy wspólnie pracować nad pokonaniem naszych lęków, strachów i obaw, by stać się silniejszymi ludźmi. Ludźmi gotowymi walczyć z życiową niepogodą! Ta sekcja może być też ciekawsza dzięki Wam. Możecie komentować moje wpisy, ale także zadawać pytania. Z chęcią postaram się na nie odpowiedzieć. 

Zapraszam więc do wspólnej przygody!  

Paul