E-book

Tylko 34,90PLN

44,90 PLN

Cel do Bestsellera 

10 000 

WALCZĄC O SIEBIE

Zmagasz się z trudnym dzieciństwem i traumatycznymi wydarzeniami z przeszłości? Czujesz, że Twoje życie straciło sens i nie masz ochoty już dłużej walczyć? Chciałbyś to zmienić, ale nie wiesz jak? Ta książka jest dla Ciebie. 

Walcząc o siebie opisuje traumatyczne historie czworga ludzi, którzy próbują odbudować swoje życie na gruzach przeszłości. Poznaj historię Anny, Tommy’ego i Rubena, którzy podejmują walkę o siebie. Każdy z nich przeżywa swoją osobistą stratę i upokorzenie. Walczą z tym, na co sami nie mieli wpływu, ale co strasznie ich okaleczyło. Peter Iwanowicz to jeden z najlepszych psychoanalityków ostatnich pokoleń, który mimo osobistej okrutnej przeszłości podejmuje się prowadzenia terapii.   

Czy mimo swojej wspaniałej renomy i intuicji, będzie w stanie na nowo wzbudzić w nich poczucie wartości i zahartować na kolejne trudności dnia codziennego? Czy nie ugnie się pod naporem własnej przeszłości, tracąc swoich pacjentów na zawsze?

Jeżeli uważasz, że twoja przeszłość musi definiować to, kim jesteś i kim będziesz w przyszłości, koniecznie przeczytaj! A jeśli to tylko stereotyp? Odrzuć go i na nowo odnajdź w sobie siłę i radość do życia. 

Powieść psychologiczna — debiut Paula Dulskiego

OD AUTORA

W książce Walcząc o siebie zawarłem kilka treści wrażliwych takich jak przemoc fizyczna i seksualna. Moim celem jednak nie jest propagowanie tych zjawisk ani szokowanie czytelnika. Są to sytuacje, które zdarzają się naprawdę, chociaż opowiadające je postacie są fikcyjne. Jeśli więc uznasz, że takie opisy mogłyby negatywnie wpłynąć na twoje zdrowie emocjonalne lub niepotrzebnie przywołać niechciane obrazy z przeszłości nie kupuj ani nie czytaj tej książki!

Zobacz zwiastun

WALCZĄC O SIEBIE

Dane kontaktowe

Język:

Format:

UWAGA!

Uniknij dodatkowych opłat. Przy transakcji NIE zaznaczaj tej opcji. Powoduje naliczenie dodatkowo 3,99zł

Jeśli bezpośrednio po zakupie nie widzisz maila z książką – sprawdź folder SPAM!

Co dzisiaj otrzymujesz?